Tayna - Kce (Official Video)

Skupna raba
Vdelaj
 • Objavljeno 13. mar. 2019
 • ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Tayna - Kce
  Music & Produced: Cricket
  Hair & MakeUp: SELLMA & KACI
  Styling: Fatjon Nikqi
  Video: Valon Aziri
  Executive Producer: Rinor Hykolli
  Connect with Tayna:
  instagram.com/tayna/
  © 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
 • GlasbaGlasba

Komentarjev • 8 083

 • Rinesasylejmani Rinesa

  Tayna kce, columbiana, ring ring, shqipe i dua shume koto

 • Rinesasylejmani Rinesa

  Shum bukur tayna dhe rina

 • Ensar Zeqiri
  Ensar Zeqiri Pred dnevom

  Bravo tayna(melinnda me rinen nit plasinn 😑😑🤤🤤😓😓😓😭)

 • hason ameti
  hason ameti Pred dnevom

  vazhdo tyana 😘👍👌

 • tayna fan
  tayna fan Pred dnevom +1

  10% shqip
  5% anglisht
  85% xhigo xhago xhigo

 • Filma Shqip TV
  Filma Shqip TV Pred dnevom

  Nëse dëshiron te shikoni filma ather klikoni ktu ⤵
  slclip.com/video/dGxU4HASizs/video.html

 • Shqipe Kabashaj
  Shqipe Kabashaj Pred dnevom

  Rrush je tayna nga rinesa 😍😍😍❤❤❤😘😘🍇💕💋🌹

 • Hack_ Albania
  Hack_ Albania Pred dnevom +1

  Xhikell xhikell xhakoll hit nkrejt Kosoven qekjo fjala =-O

 • Muzli Muzlija
  Muzli Muzlija Pred dnevom

  keng me pe lpen shum

 • Unicorn Is real2
  Unicorn Is real2 Pred dnevom

  ❤️

 • unique 123
  unique 123 Pred dnevom

  0:58 wow

 • elion Elshani scam fan

  Hii

 • Amir Elezi
  Amir Elezi Pred dnevom

  Kush e pelqen taynen like♥♥

 • Era TV Berisha
  Era TV Berisha Pred dnevom

  Kush e pa Kejvinen like👍🏻

 • Arbnor Abdyli
  Arbnor Abdyli Pred dnevom

  te lumte

 • Shaban Addmi
  Shaban Addmi Pred dnevom

  Slovenia #43 on trending

 • Anuar Veseli
  Anuar Veseli Pred dnevom

  Tayna loqk suksese

 • Zymer Berisha
  Zymer Berisha Pred dnevom

  Like nese mendoni se tayna asht nje repere e mir dhe e famshme

 • Helios Paja
  Helios Paja Pred dnevom +1

  10. shqip. 5. anglisht.

 • Yllyrian Tribes
  Yllyrian Tribes Pred dnevom

  Na myti muzika komercjale qija ropt lidhje me artistik skan asnjo.

 • Omer Memedi
  Omer Memedi Pred dnevom

  Te do shoqa ime shum je bukurishe like kush te do

 • Omer Memedi
  Omer Memedi Pred dnevom

  Tayna te do anisa memedi nga cifliku

 • Omer Memedi
  Omer Memedi Pred dnevom

  Tayna bravo je bukur te dua like kuah oshte adhurusi tayns

 • Omer Memedi
  Omer Memedi Pred dnevom

  Tayna bravo kusg do tayna like bukurosge te do anisa

 • Remzije Ibrahimi
  Remzije Ibrahimi Pred dnevom

  Të lumt tajna ma e bukura. 💝💝💝

 • Albania 2018
  Albania 2018 Pred dnevom +2

  Tayna:like
  Miza:coment
  Per mua taynaaa😚😚😚

 • Video Cover
  Video Cover Pred dnevom

  slclip.com/video/hSVChvfBWBk/video.html

 • Blerton ble leo gen
  Blerton ble leo gen Pred dnevom

  kejvina esht ajo afer tej a

 • Fatmir Selimi
  Fatmir Selimi Pred dnevom

  Gu

 • Valdete Shala
  Valdete Shala Pred dnevom +1

  Kush e don tajnen like kush e don rinen komete

 • Adile Shala
  Adile Shala Pred dnevom

  Pom doket si me kan kenge per hajgare, po e verteta e trishtushme eshte qe kjo kenge nuk u ba per me qesh.

 • mirita shehu
  mirita shehu Pred dnevom

  😘😘😘

 • ta ha zemrën alaudin
  ta ha zemrën alaudin Pred dnevom

  [Teksti i "Kce" nga Tayna]
  [Chorus]
  Jiggle jiggle juggle
  Hallakam si n'jungle
  Jiggle juggle jiggle
  Kce si me kon single
  Jiggle jiggle jaggle
  Hallakam si n'jungle
  Jiggle juggle jiggle
  Kce si me kon single
  [Verse 1]
  Hear that brrum brrum is the lambo
  Qe thot em ka pas o kat rren bruh
  Kush thot e kom dasht o kat rren bruh
  E kom njo nese je bos si ty sem vyn sen mo
  Gucci gucci bag mos em fol mu kurr per Swag (uh)
  Ndizajn em sheh n'trend shijen e omel si keks (brrr)
  Edhe sonte jom bajrak ner qika ti je hoe
  Edhe sonte jom bajrak ner qika oh
  Skom ngajt mas kerkujt edhe pse noshta jom e holl
  Nese don met lon me dhez duhesh me vet
  A bon me fol?
  Mos rollitni weed po rollitne ni moll
  En ket shit jom dananana ka ktu kush koll
  Qitma like combo in Mexico
  Jom tu bo lek une per ty skom koh
  "Mos i beso" une e kom moto
  Si me kon lloto
  Me m'pas provo kot oh
  [Chorus]
  Jiggle jiggle juggle
  Hallakam si n'jungle
  Jiggle juggle jiggle
  Kce si me kon single
  Jiggle jiggle jaggle
  Hallakam si n'jungle
  Jiggle juggle jiggle
  Kce si me kon single
  [Verse 2]
  Kom dal une mu knaq e me pi pak
  E kena dhez njo edhe po na then
  E dojna na veten ju nese na shani be asniher so problem
  A mi me gusta, sa here e ni qet sen
  A mi me gusta
  Kur menon krejt i nxen veq pak ta nguca
  Me t'kallzu qe per mu t'len kshtu qe mos ta nin per kerkon mo
  Bitch im from the south side wi'da
  E silli si me kon tu kcy salsa wi'da
  Qa me bo tash qa me bo tash wi'da
  Ma n'fund e ka kuptu qe I'm better, I'm better
  Pi der sa s'din s'din
  Ti s'din s'din
  Pi der sa s'din s'din
  Ti s'din s'din
  [Chorus]
  Jiggle jiggle juggle
  Hallakam si n'jungle
  Jiggle juggle jiggle
  Kce si me kon single
  Jiggle jiggle jaggle
  Hallakam si n'jungle
  Jiggle juggle jiggle
  Kce si me kon single

 • Ila Duraj
  Ila Duraj Pred dnevom

  Tayna eshte me e bukura se rina

 • Arbnor Abdyli
  Arbnor Abdyli Pred dnevom

  te lumte tayna je me emira

 • Arbnor Abdyli
  Arbnor Abdyli Pred dnevom

  te lumte tayna

 • Ismet Shkupi
  Ismet Shkupi Pred dnevom

  lop e gjall🐄

 • Florim Memeti
  Florim Memeti Pred dnevom

  Pravo tayna

 • kujtselimi
  kujtselimi Pred dnevom

  E fort je 😍😍😍😍😍

 • Januz Malluta
  Januz Malluta Pred dnevom

  Ma e mira je tayna vet kush ta ka inatin

 • Esmije Aela Bislimi
  Esmije Aela Bislimi Pred dnevom +1

  ABONMEFOL

 • Arlind Ymeri
  Arlind Ymeri Pred dnevom

  Tayna shum mir po dokesh me shoqe bravo Tayna ma e mira je

 • ENIS MORINA
  ENIS MORINA Pred dnevom +1

  2020

 • shqipe brajshori
  shqipe brajshori Pred dnevom

  😚😚

 • Hana Krijezi
  Hana Krijezi Pred dnevom

  Like = Tayna
  Comment = Rina
  Hajde kush fiton😍

 • Ejla Sulejmani
  Ejla Sulejmani Pred dnevom

  Bravo

 • Limibardha Klin
  Limibardha Klin Pred dnevom +1

  10%shqip
  5%anglisht
  85%xhigo xhago xhogo 😂😂😂

 • arnita Bajraktari
  arnita Bajraktari Pred dnevom

  tajna te dua shum

 • Killercobraa
  Killercobraa Pred dnevom

  Ja paski ba infraktin rines ,asaj bebes me Pampersa

 • Rita Desa
  Rita Desa Pred dnevom

  Tyna kcyn ma mir kush eplqen like

 • Anesa Arifi
  Anesa Arifi Pred dnevom

  Kush e pelqen taynen let te bej like

 • Zhani Murati
  Zhani Murati Pred dnevom

  Veq 1 kenge tbukur ka bo kjo, tjerat i ka tnjejta

 • sugar daddy
  sugar daddy Pred dnevom +1

  Qa kari osht kjo kange bre?

 • Miftari Miftari
  Miftari Miftari Pred dnevom +1

  Je ma e mira tayna
  Veni 1 je
  Koment melind@ //

 • Adea Krasniqi
  Adea Krasniqi Pred dnevom

  TAYNA=100% je mbretëresha e repit vazhdo kështu 😍😍😍😍😍
  RINA as 1% nuk e meriton e pastaj vetës pi thot mami hahaha 😋😋
  MEILINDA 10% pja japim po kur të folim për TAYNËN kjo 0%është 🤭
  TAYNA jam fanc e jotja dhe të dua shumë jam 10 vjeçare dhe jam vajzë dhe më pëlqejnë shumë të gjitha këngët e tua

 • loresa lora
  loresa lora Pred dnevom

  Niher jam kan fance e rines tash jam e taynes po rina me duket me e bukur

 • Albania Girls
  Albania Girls Pred dnevom +2

  Lyrics
  Xhigu xhohu xhihu
  Bsiaakan sjskskakdvehsj a jskasbwbebesne sjwjwjwjwjwiabw wjsjshwhshsjwlw idnsjwjwjajaa whsjsjahanw wjwjw wiw wlqievr sjwhwhwhwhwhw wiwjw eniebww w wjwjenwoqo dhhddhdidbdjd elql1 tvwkeheircisgushevsiw bshw9qjqhwhwysgshsoa nshsjsjs
  Bshajakaduhddb. Dhdhsjsjsjsjsjsjs.
  Prap: xhigu xhogu xhogu
  Jejsnsnsnska shshahajajaj akasgxysjd r kstfjsvtcsjalsgdtd jdjdhdhwsiuah dksldydgshsh
  Shum flm per mirkuptimin❤

 • Loniking Karanezi
  Loniking Karanezi Pred dnevom

  Shum mirr

 • Rinesa Lato
  Rinesa Lato Pred dnevom

  Fakti qe me pelqejn vetem 2 teksa qe ka ne te gjith kengen esht 🙄 very disappointed.

 • Erionita Selmani
  Erionita Selmani Pred 2 dnevi

  😍

 • a happy person
  a happy person Pred 2 dnevi +2

  Ai momenti kur do te besh nje koment qe te marresh shume like po kujtohesh qe je ne shqiperi dhe max i likeve qe mund te marresh eshte 10...

  Kce si me kon single

 • Meris Hoti
  Meris Hoti Pred 2 dnevi

  Ktheju disat fmive tayna

 • Dafina Mehmeti
  Dafina Mehmeti Pred 2 dnevi

  Nerva pom shkon

 • inara krasniqi
  inara krasniqi Pred 2 dnevi

  nuk ban me fol

 • Belina Haziraj
  Belina Haziraj Pred 2 dnevi

  Tayna ma e Mira
  ♡♡♡♡♡♡♡

 • Eldi TV
  Eldi TV Pred 2 dnevi

  tayna bashke me kevinen hallall
  ngele duke thene xhigo xhago xhogo

 • Eldi TV
  Eldi TV Pred 2 dnevi

  boni like rina dhe tayna

 • Fabis Dervishi
  Fabis Dervishi Pred 2 dnevi

  Follow ne instagram @syze_dielli_optike ... Modelet me te reja te syzeve te diellit erdhen 🔥🔥🔥🔥🆕🆕🆕🆕🆕 New Collection 2019🔥🔥🆕🆕

 • Belina Haziraj
  Belina Haziraj Pred 2 dnevi

  A mos ështe ajo Kejvina ♡

 • hajdin emir
  hajdin emir Pred 2 dnevi +1

  Abon me fol😂

 • Belina Haziraj
  Belina Haziraj Pred 2 dnevi

  Like tayna
  Comment rina

 • itsErinda veliu
  itsErinda veliu Pred 2 dnevi

  kuuuu qfar kang palidhjeeeee

 • Albana Isenaj
  Albana Isenaj Pred 2 dnevi +1

  Kush e don tajnen like dhe koment 😊😊

 • XO MORA
  XO MORA Pred 2 dnevi +1

  What language is this? She’s so bad I love it 😍😍

  • I make
   I make Pred 2 dnevi +1

   XO MORA No problem. Enjoy.

  • XO MORA
   XO MORA Pred 2 dnevi +1

   I make thank you 💜

  • I make
   I make Pred 2 dnevi +1

   XO MORA Albanian

 • Dielll Le boss
  Dielll Le boss Pred 2 dnevi +2

  🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Stela Peshku
  Stela Peshku Pred 2 dnevi

  .llastic

 • Albana Isenaj
  Albana Isenaj Pred 2 dnevi +3

  Tajna te dua shummmm ❤💋

 • Princes Diamond
  Princes Diamond Pred 2 dnevi

  Good job

 • Lori Gacha
  Lori Gacha Pred 2 dnevi

  *rina and melinda has left the chat*

 • Mondi Mehilli
  Mondi Mehilli Pred 2 dnevi

  Like tayna = coment Rina kush do fitoi

 • Hana Asani
  Hana Asani Pred 2 dnevi +1

  She is so cool😘😍🤤😝

 • ilir Bislimi
  ilir Bislimi Pred 2 dnevi

  Ja ke kalu rines dhe melindes 11111111111111 je per kosoven tayna me kongen kce

 • DUKAGJINISHOP PEJË
  DUKAGJINISHOP PEJË Pred 2 dnevi

  Tajna😘😘😘😘😘😘

 • Sindi Duka
  Sindi Duka Pred 2 dnevi +1

  Skom ngajt mas kerkujt edhe pse noshta jom e holl
  Nese don met lon me dhez duhesh me vet
  A bon me fol?
  Mos rollitni weed po rollitne ni moll❤️❤️

 • Ali Osman Dedebaş
  Ali Osman Dedebaş Pred 2 dnevi

  slclip.com/video/RmLcX2pcTg8/video.html

 • Fatmir Selimi
  Fatmir Selimi Pred 2 dnevi

  ❤💞💕💖❤ ❤💞💕💖❤ @ ❤

 • Dardan Kastrati
  Dardan Kastrati Pred 2 dnevi +1

  Wow so beatiful girl💕👍💚 like yes and dislike no

 • Beti Hoxha
  Beti Hoxha Pred 2 dnevi

  ☺☺☺☺

 • Dances Rita
  Dances Rita Pred 2 dnevi

  Texti i ksaj kenge mesohet kollaj mjafton te thoni:
  Jinngle junngle jinngle 😂😂😂
  Ps: shaka shaka tayna you are the best baby 😘😘😘

 • arjeta Bajraktari
  arjeta Bajraktari Pred 2 dnevi

  Like Tayna comments rina

 • Art Elshani
  Art Elshani Pred 2 dnevi

  boja sub sares

 • Esmir Bajrami
  Esmir Bajrami Pred 2 dnevi

  Edhe sonde jam bajrak ner qika e knej kendon rep 😂😂😂😂 e more zot si lat nomm

 • Esmir Bajrami
  Esmir Bajrami Pred 2 dnevi

  Edhe bile qitash dislike po tboj 😂😂😂

 • Esmir Bajrami
  Esmir Bajrami Pred 2 dnevi

  Um falni per gjo qe do them per fansat e taynes apo rines apo per krejt kto kengtare qe kan dal veq kot shum inat ju Kam pasha zotin pse more spo kendoni ni keng si duhet po veq doni me qit trupin e zo ngoj spo keni me knu krejt palidhje kenga palidhje stil palidhje krejt palidhje more jeni veq per fam edhe p...* Doni me qit jasht shkoni more najkun kendoni lopve see sjeni per tknu ju femra koti ju reperka hahaha um vin me kesh ju urrej vallahi

 • Driton Gashi
  Driton Gashi Pred 2 dnevi

  Tayna shum keng e bukur

 • Florijan Dina
  Florijan Dina Pred 2 dnevi

  Tayn je loqk

 • Violets are Blue
  Violets are Blue Pred 2 dnevi +100

  Kush e lexon kete koment edhe i bon like zoti ja plotsoft te gjtha deshirat edhe ishalla bahet me kon don 🙏🏻❤️👍🏻

 • Eagle8
  Eagle8 Pred 2 dnevi

  du geile hurre

 • istog istog
  istog istog Pred 2 dnevi +1

  Like = Rina
  disslike = Tayna
  fuck Tayna Rina ma e fort osht